Ostukorv

Ostukorv

Kui oled registreerunud, logi siit sisse

Arve saaja aadress
Lisa/muuda arve rekvisiite
Kauba saaja aadress
Kasuta arve ja kauba saatmisel sama aadressi
Lisa/muuda kohaletoimetamise aadressi
NimiArt. nr.HindKogusKMAllahindlusKokku
 
Toodete hinnad kokku
  

Valitud kohaletoimetusviis

Kohaletoimetamisviisi pole valitud
Vali kohaletoimetamise viisi
 
Kokku:
0,00 €
0,00 €
Märkmed ja eripäringud
Kasutustingimused

Kasutustingimused

1. TINGIMUSTE (LEPINGU) TÄITMINE
1.1 Polytrade OÜ E-Poest (edaspidi ptgurmee.ee) kauba ja teenuste tellimiseks peab klient nõus olema käesolevate tingimustega.
1.2 Klient peab tingimustega nõustuma üks kord ehk enne esimese tellimuse koostamist.
1.3 Ptgurmee.ee täidab kliendi tellimuse kiireimal viisil. Ptgurmee.ee peab tellimuse täitma 30 päeva jooksul. (VÕS § 59 lg 1)
***2. HIND
2.1 Kauba hind on esitatud ühe ühiku kohta ja sisaldab käibemaksu.
2.2 Kauba saatmise kulu on esitatud tellimuse kohta ja sisaldab käibemaksu. Kauba saatmise kulu sõltub tellitud kaupade ja nende pakendite kogukaalust.
2.3 Ptgurmee.ee on õigus kauba hinda muuta ilma ette teatamata. Hind ei muutu sellisel juhul juba esitatud tellimustel olevatel kaupadel.
***3. OSTUPROTSESS
3.1 Tellimusi saab esitada iga päev 24 tundi ööpäevas.
3.2 Kauba saatmise kulu kannab klient. Kauba saatmise kulu sõltub tellitud kaupade ja nende pakendite kogukaalust. Kauba transportijaks on Omniva või Itella Smartpost.
3.3 Kui Ptgurmee.ee´l ei ole võimalik kliendile saata tellimuses soovitud kaupa, siis pakub Ptgurmee.ee kliendile võimaluse kaupa tellimusel muuta, oodata soovitud kaupa või võimaluse raha tagasi saada.
3.4 Eelneva kokkuleppe korral võib Ptgurmee.ee kliendile tellitu asemel üle anda ka muu vähemalt sama kvaliteedi ja hinnaga asja või osutada sama hinna ja kvaliteediga teenuse. Kui aga klient asendatud kauba tagasi saadab, kannab tagastamiskulud Polytrade OÜ. (VÕS § 59 lg 3)
3.5 Tellimuse saamist kinnitab Ptgurmee.ee kliendile e-kirjaga (VÕS § 621 lg 3).
***4. MAKSETINGIMUSED
4.1 Kauba eest tasutakse pangalingiga või pangaülekandega. Tellimus aktiveeritakse peale makse laekumist Polytrade OÜ pangakontole.
***5. KAUBA SAATMINE KLIENDILE
5.1 Kui klient on arve summa üle kandnud, siis kaup antakse üle kauba transportijale.
5.2 Kauba saab kätte tööpäeviti 9.00-17.00 aadressil Laki 15 ,Tallinn. Üleandmise päev sõltub raha laekumise päevast OÜ Polytrade arvelduskontole ehk see päev on vastavalt lähim tööpäev.
5.3 Kättetoimetamine: üle Eesti E-R kell 8.00-20.00; L kell 10.00-15.00. Saajale helistatakse ette ning lepitakse kokku sobiv kättetoimetamise aeg samaks, järgmiseks või ülejärgmiseks päevaks sõltuvalt saaja soovist.
***6. LEPINGUST TAGANEMISE ÕIGUS
6.1 Kliendil on õigus tagastada ostetud toode 14 päeva jooksul. Kauba ostmise puhul algab tähtaeg kauba üleandmisest kliendile. (VÕS § 56 lg 1)
6.2 14-päevase taganemistähtaja järgimiseks piisab asja või taganemisavalduse saatmisest kauplejale tähtaja jooksul. (VÕS § 194 lg 2)
6.3 Tagastada saab vaid kasutamata (avamata pakendis) ja tervet toodet. Lepingust taganemiseks tuleb saata selgitus aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
***7. GARANTIIPRETENSIOONI ESITAMINE
7.1 Kauba puuduse ilmnemisel peab klient hiljemalt kahe kuu jooksul sellest OÜ Polytrade teavitama ehk esitama pretensiooni. (VÕS § 220 lg 1)
7.2 Garantiipretensiooni esitamise tingimuseks on, et kauba pakend on alles. Kaup tuleb tagastada koos pakendiga (kaup ei pea olema pakendis).
7.3 Garantiipretensioon tuleb saata aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
7.4 Garantiipretensioonis tuleb märkida: 1. kliendi nimi ja kontaktandmed; 2. kaebuse esitamise kuupäev; 3. kauba või teenuse puudus; 4. OÜ Polytradele esitatav nõue 5. viidata tuleb ka tehingu sooritamist või müügigarantiid tõendavale dokumendile või selle koopia ka kaebusele lisada. (TKS § 19 lg 3, 4)
7.5 OÜ Polytradel on tarbijakaitseseadusest tulenev kohustus vastata kliendi kirjalikule kaebusele 15 päeva jooksul. (TKS § 19 lg 6)
***8. RAHA TAGASTAMINE
8.1 Kui klient tagastab kahjustamata ja avamata pakendis kauba 14 päeva jooksul pärast selle kätte saamist, siis raha tagastatakse talle 30 päeva jooksul. (VÕS § 56 lg 3)
8.2 Kui OÜ Polytradel ei ole võimalik kliendi tellimust täita klienti rahuldava aja jooksul saata, siis raha tagastatakse kliendile 30 päeva jooksul. (VÕS § 59 lg 2)
8.3 Kui klient tagastab kauba garantiipretensiooniga ja OÜ Polytrade on pretensiooniga nõus, siis raha tagastatakse kliendile 7 päeva jooksul.
8.4 Kauba väärtuse vähenemise võrra võib OÜ Polytrade tagastatavat summat vähendada juhul kui väärtuse vähenemine ei ole tekkinud korrapärase kasutamise tulemusel. (VÕS § 189 lg 4)
OÜ POLYTRADE on registreeritud majandustegevuse registris KHK003700 .

Ostukorv

 x 

Ostukorv on tühi.
Üles